1. Küçük Ayak 2018 Filmi HD 1080P Türkçe Dublaj İzle

  Küçük Ayak 2018 Filmi HD 1080P Türkçe Dublaj İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Küçük Ayak Film Konusu


  Küçük Ayak, Eğlenceli animasyon filmlerine bir yenisini daha eklemeyi başaran film konusu ve harika görseli ile oldukça dikkat çekicidir. Bir yetinin insanlar ile ilgili takip ettiği olaylar zincirinde ulaştığı etkiyi gösteriyor. Küçük ayak diye tabir edilen insanlardan uzak durmaya çalışan yetiler bu konuda sabit fikirlere sahiptirler. İnsanların yaşadığına dair bir kanının olmadığı ve inanmadıkları için de görmeleri gereken bir durumdur. Fakat Migo bu konuda onlar gibi düşünmemektedir. Düşünce yapısı ve bir anda ortaya çıkan insan ona hem ünlü olmayı hem de sevdiği kızın gönlünü almanın şansını sunar. Bu haberin çıkması ile ünlense de yeti topluluğu bu durum karşısında ne yapacağını bilemez. Karar vermek zorunda oldukları süreçte anlatılanlar ve yaşanılanlar hem heyecanlı hem de merak uyandırır türdedir.
  7.6
  ( Toplamda 10 oy verildi. )

    2018   6.7   2.523

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.