Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor

Dramatik konusu ile 2019 filmleri içinde yer alacak olan Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor türkçe dublaj izle filmi full olarak ekranlarınızda yer alıyor.

0
312

Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor Film Bilgileri

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor Film Konusu

Sevdiklerini geride bırakarak yeni bir hayata adım atmaya karar veren Max deniz kenarında ki bir yere yerleşir. Yeni hayatına başladığı günlerde ise geçişte çok farklı anılar yaşadığı arkadaşları ile arası açılmaya başlar. Normal yaşantısını deniz kenarında ki yerinde geçiren Max, birkaç yıl sonra doğum gününde büyük bir sürpriz ile karşı karşıya kalır. Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor filmi tam da bu günde yaşananlarla başlar. Çok uzun zamandır haber alamadığı arkadaşları bir araya gelerek onun doğum gününde ziyaret ederler. Sayının da çok fazla olması Max’i daha da şaşırtır. Tekrardan aynı ortamı paylaşmanın heyecanını yaşayan ekibin yaşadıkları oldukça ilginç hallere bürünecektir. Geçmişte yaşananlar anlatılmaya başlanınca hiçte tahmin edilemeyen olaylar içerisine girmiş olurlar.

Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor online film izleme keyfi ile romantik film kategorimizden Full HD ve Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor filmini ayrıca 1080p kalitede seyredebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor İzle

Dram ve romantik karışımlı bir konu ile yabancı sinema kuşağı filmlerimiz arasında yer alacak olan Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor filmi 2019 yılımın en iyi ve en çok beğeni kazanan yabancı film olma özelliği ile ön plana çıkmaktadır.

Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor Full izle

Eşsiz bir romantik ve dramatik film deneyimi için sizleri Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor full izle filmi ile başbaşa bırakıyoruz. Keyifli ve neşeli bir film deneyimi sunan Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor filmi 1080p ve 720p kalitelerin full olarak izleyebilirsiniz.

Bu Filmleri Kaçırmayın

Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor Türkçe Dublaj İzle

Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor trailer izle

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here