Küçük Kahraman

0
257

Küçük Kahraman Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Küçük Kahraman Film Bilgileri

Everyone’s Hero

  • Jake T. Austin
  • Brian Dennehy
  • Whoopi Goldberg
  • Colin Brady
  • Christopher Reeve

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Küçük Kahraman Film Konusu

Küçük Kahraman, Eğlenceli filmlerde her zaman animasyon yapısı dikkat çekmektedir. Babasını kurtarabilmek adına çok zorlu mücadeleye girmek zorunda olan küçük çocuk Bayu tesadüf eseri bir kılıç bulur. Bu kılıcı bulması ile birlikte hayatı çok farklı hale bürünür. Bulduğu kılıç yüzünden hem babası hem de kasaba sakinleri taşa dönüşür. Bunun sebebi ise Asura’yı uyandırmış olmasıdır. Kasabada yaşayanlar ile babasını bu durumdan kurtulmanın yolunu arayan Bayu savaşmak için öncelikle ona güç verecek olan tılsımı bulmalıdır. Oldukça güzel yapıya sahip olan Küçük Kahraman filmi her yönü ile başarıyı gösteriyor. Filmde beklentilerinizi karşılayacak düzene sahip olması da değeri gösteren önemli faktörlerden bir tanesidir. Her yaş grubuna uygun harika bir film sizleri bekliyor.

Detaylı Bilgi

Küçük Kahraman izle türkçe dublaj full hd 2018, Eğlenceli filmlerde her zaman animasyon yapısı dikkat çekmektedir. Filmin imdb puanı 6,4 tür.

Oldukça güzel yapıya sahip olan Küçük Kahraman filmi her yönü ile başarıyı gösteriyor. Filmde beklentilerinizi karşılayacak düzene sahip olması da değeri gösteren önemli faktörlerden bir tanesidir. Her yaş grubuna uygun harika bir film sizleri bekliyor.

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here