1. Lanetli Gözyaşları 2019 Filmi HD 1080P FULL İzle

  Lanetli Gözyaşları 2019 Filmi HD 1080P FULL İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Lanetli Gözyaşları Film Konusu


  Lanetli Gözyaşları, Korkunun ve gerilimin insanları derinden etkileyeceği tarzda ki filmler her zaman çekici olmuştur. Olayların birbiri ile bağlantıları ve dehşet verici sahneleri de ayrı özellikleri beraberinde getirmektedir. Lanetli Gözyaşları filmi de konusu itibari ile korkutucu düzeyi fazlası ile arttırıyor. Davalar ve içinden çıkamaz hallere giren Anna beklenmedik bir anda kıskançlık krizine girer. Kıskançlığının yüzünden kendi çocuklarını boğarak öldürür. Bu durum karşısında ne yapacağını bilemez ve kendini azgın nehrin soğuk sularına bırakır. Sonrasında ise yıllarca sürecek olan ıstırap ve dehşetin tam da kendisi olacaktır. Geceleri ölüm çağırısında bulunan kadından kurtuluş yoktur. Korkutucu hallere bürünürken çocukları bu olayın içine çekmektedir. Bu durumu ortadan kaldırmak isteyen rahip ise mücadele vermektedir. Neler yapması gerektiği konusunda da inançları kullanarak yol almaktadır.
  9.8
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

    2019   5.5   1.756

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.