Limit Yok

0
136

Limit Yok Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Limit Yok Film Bilgileri

Limitless

  • Bradley Cooper
  • Anna Friel
  • Abbie Cornish

Neil Burger

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Limit Yok Film Konusu

Limit Yok, 2011 yılında vizyona giren Limit Yok En İyi Filmler listesinde yer almakta. Aksiyon ve Bilim – Kurgu kategorisinde karşımıza çıkan filmin yönetmeni ise Neil Burger’dır. Başrollerde Robert De Niro ve Bradley Cooper paylaşmakta. Bu heyecanlı Amerikan yapımı filmin IMDB puanı ise 7.3’tür. Eddie bir yazardır fakat elle tutulur bir başarısı bulunmamaktadır. Bunun yanında hiç de güzel gitmeyen bir hayatı vardır. Sevgilisinden de ayrılan Eddie, bir gün yolda eski bir dostu ile karşılaşır. Bu karşılaşma sonrası Eddie’nin hayatı beklemediği şekilde değişir. Arkadaşının ona verdiği hap tüm beyninin çalışmasını sağlıyor ve onu üstün kılıyordu. Hap sayesinde daha çok azanç sağlamaya ve çekicilik azanmaya başlar. Tabi tüm bu olumlu gidişatın yanında sorunlar da yaşanmaya başlayacaktır.

Detaylı Bilgi

Limit Yok Türkçe dublaj izle, 2011 yılında vizyona giren Limit Yok En İyi Filmler listesinde yer almakta. Aksiyon ve Bilim – Kurgu filmidir.

Beynin yüzdeyüz oranında kullanılmasını sağlayan gizemli bir hap ile finansal bir sihirbaz haline gelir ama bu durum onun başını belaya sokacaktır.

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here