1. Maske 2 (Maskenin oğlu)

  Maske 2 (Maskenin oğlu)

  720p Türkçe Dublaj

  Maske 2 Türkçe Dublaj İzle

  Maske 2 Film Konusu

  Maske 2 Maske'nin oğlu orjinal adı Son of the Mask olan Maske serisinin ikinci filmi. 2005 yılında vizyona giren bu film Komedi Fantastik türünde bir ABD - Almanya ortak yapımıdır. Filmin, yönetmenliğini Lawrence Guterman üstlenmiştir. Lance Khazei tarafından da kaleme alınmıştır. Filminde Kal Penn, Bob Hoskins Alan Cumming ve Jamie Kenddy gibi oyuncular dikkat çekmektedir. 100 milyon dolara çekilen film, büyük bir hayal kırılığı olup 59 milyon dolar gişe hasılatı yapmıştır ve Maske hayranlarını hüsrana uğratmıştır. IMBD puanı 2,2 olan bu film bir çok kesin tarafından eleştirilmiştir. Filmin konusu Stanley Ipkiss'in maske ile serüvenlerinden yıllar sonra maskeyi , çizgi roman yaratıcı Tim Avery bulur. İşin ilginç tarafı Maske'nin gerçek sahibi Tanrı Loki maskeyi geri istemektedir.

  Detaylı Bilgi

  Maske 2 Türkçe dublaj izle full hd Maske'nin oğlu orjinal adı Son of the Mask olan Maske serisinin fantastik komedi türünde ikinci filmi. Maskenin oğlu babasının maskeyi takınca sahip olduğu güçler ile doğmuştur maskenin gerçek sahibi Loki maskeyi geri istemektedir.

  Maske 2">Maske 1
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    2005   2.2   964

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real Film İzle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Full olarak ve kesintisiz olarak verilen filmleri HD ve 1080p kalitesinde bulabilirsiniz.