1. Matthias ve Maxime

  Matthias ve Maxime

  720p Türkçe Dublaj

  Matthias ve Maxime Türkçe Dublaj İzle


  Matthias ve Maxime Film Konusu


  2019 Yapımı gençlik filmi olan bu filmde birçok önemli mesaj vermektedir izleyiciye. 20 yaşlarda olan bir grup arkadaş birbirlerinden hiç ayrılmışlardır. Her zaman birlikte büyüyen ve bu süre zarfında kendileriyle hiçbir şekilde küsmeyen arkadaşlar 20’li yaşlara gelmesiyle birlikte zamanla farklı olaylar olacaktır. Artık bu saatten sonra bir şekilde başlarına beklenmedik olaylar gelir ve bu olayların sonucu olarak ise kendilerini sorgulamaları gerekir. Aynı zamanda hiç bozulmayan dostluklarını da sorgulamaya başlarlar. İki arkadaş aynı kıza karşı ilgi duymaya başlayınca birbirlerine olan bakış açıları da değişir. Daha sonra ise bu olaya bağlı olarak grup dağılır. Aradan yıllar geçer ve kötü bir haber ile tekrardan bir araya gelirler.

  Matthias ve Maxime izle adlı dram filmini sizlere Türkçe Dublaj, HD, 1080p ve Full izle seçenekleriyle sunuyoruz. Takılmadan izlemenin keyfine varın.

  Detaylı Bilgi


  2020 ocak ayı gösterime giren dram konulu bir film olarak izleyicinin karşısına çıkan Matthias ve Maxime izle filmi türkçe dublaj olarak sitemizde sizlerle...

  Matthias ve Maxime izle


  Matthias ve Maxime izle filmi 2020 dram temalı bir film olarak web sitemizde türkçe dublaj, full hd ve 1080p kalitede ücretsiz ve donmadan en iyi filmleri sizlere sunuyoruz...

  Predestination - Sully
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    2019   5.6   1.374

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.