1. Max

  Max

  720p Türkçe Dublaj

  Max Türkçe Dublaj İzle


  Max Film Konusu


  Amerikalı bir asker ile onun sahiplenmiş olduğu bir köpeğin ona bağlılığını konu almaktadır bu film. Kyle Wincott adında birisi, gönüllü bir şekilde Afganistan’a gitmiştir ve burada ise bir şekilde bir köpek sahiplenir ve bu köpeğin adı Max’tır. Öte yandan ise Kyle, kendi vatanı için elinden gelen her şeyi yapacak bir kapasiteye sahiptir. Daha sonra Kyle ile Max arasında sıkı bir bağ oluşur ve bu durum köpeğin Kyle’ye yardım etmesine kadar gider. Her ne kadar dostlukları iyi bir şekilde ilerlese de daha sonra ise savaştan dolayı tahmin edilebilir bir hadise gerçekleşir ve Kyle ölür. Asıl olaylarda tam olarak bu noktadan sonra başlar. Kyle’nin cesedi ile birlikte Amerika’ya doğru gönderilir. Bakalım bu filmde sahibini kaybetmiş olan bu köpeğin ve Kyle’nin ailesinin başından tam olarak ne tür olaylar geçecek?

  Max izle adlı aile ve macera filmini sizlere Türkçe Dublaj, HD, 1080p ve Full izle seçenekleriyle sunuyoruz. Takılmadan izlemenin keyfine varın.

  Detaylı Bilgi


  2015 yılı film serisine bu sefer aile ve macera film türünde yer alan Max izle filmi ile devam ediyoruz. Genel olarak ele aldığımız film savaşta bir askerin sahiplendiği köpeği ile aralarında geçen maceraları beyaz perdeye yansıtılmış halini göreceksiniz.

  Max izle


  Max izle filmi 2015 aile film türünde yer alan eseri türkçe dublaj, full hd ve 1080p kalitede ücretsiz ve donmadan en iyi filmleri sizlere sunuyoruz...
  9.2
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

    2015   8.0   1.282

Background

 • Reklamı Geç
15 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real Film İzle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Full olarak ve kesintisiz olarak verilen filmleri HD ve 1080p kalitesinde bulabilirsiniz.