1. Mayın Ülkesi

  Mayın Ülkesi

  720p Türkçe Dublaj

  Mayın Ülkesi Türkçe Dublaj İzle


  Mayın Ülkesi Film Konusu


  Mayın ülkesinde olaylar 1945’li yıllarda geçmektedir. Bilindiği üzere ikinci dünya savaşında Almanya, bu savaşı yenilgi ile tamamlamıştır. Danimarkalılar tarafından ise bir grup Alman esiri, kendi ülkelerine doğru götürülür. Danimarkalı yetkililer ise bu Alman gençlerine bir takım görevler verir ve bu görev ise oldukça tehlikelidir. Görevleri ise Danimarka’nın batısında bulunan sahilinde bulunan mayınları temizlemektir. Yalnız ortada çok büyük sorunlar vardır ve bu mayınların sayısı 2 milyon civarındadır ve bunu yapmak için özel teçhizatlar kullanmamaktadırlar. Kısaca bu Alman gençleri mayınları temizlemek için kendi ellerini kullanmak mecburiyetinde kalacaklardır. Bakalım bu Alman gençlerinin başına tam olarak ne tür olaylar gelecek?

  Mayın Ülkesi izle adlı Dram, Savaş ve Tarih filmini sizlere Türkçe Dublaj, HD, 1080p ve Full izle seçenekleriyle sunuyoruz. Takılmadan izlemenin keyfine varın.

  Detaylı Bilgi


  Savaş film severlere başarılı bir baş yapıt olarak ekranlarınızda yer alacak olan Mayın Ülkesi izle filmi savaş konusu yanı sıra tarih ve dram konularını da barındırmaktadır...

  Mayın Ülkesi izle


  Mayın Ülkesi izle filmi 2015 savaş filmleri içinde yer edinen bir film olarak izleyeceğiniz filmi türkçe dublaj, full hd ve 1080p kalitede en iyi vizyon filmleri HD olarak ekranlarınıza getiriyoruz...
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    2015   7.4   998

Background

 • Reklamı Geç
15 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real Film İzle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Full olarak ve kesintisiz olarak verilen filmleri HD ve 1080p kalitesinde bulabilirsiniz.