1. McFarland

  McFarland

  720p Türkçe Dublaj

  McFarland Türkçe Dublaj İzle


  McFarland Film Konusu


  İşinde oldukça bilgili bir koç olan Jim White, ne yazık ki hayatında bazı sorunlar ile baş etmek mecburiyetindedir. Daha sonra ise yine yaşamış olduğu bir takım olaylar doğrultusunda ise kendisini McFarland’da bulur ve burası California’nın oldukça fakir bölgesidir. Asıl olayların başlangıcı da elbette Jim’in buraya gelmesiyle başlamış olur. Aradan çok geçmeden Jim, burada gençlerin spor konusunda oldukça yetenekli kimseler olduğunu görür. Bu noktadan sonra ise elbette Jim, öylece yerinde durmaz ve bu gençleri değerlendirmek ister. Jim, bu gençleri bir yarışma için hazırlamaya çalışır ve böylelikle filmde asıl olaylarda ortaya çıkmaya başlar. Bakalım filmde Jim’in ve spor konusunda yetenekli olan gençlerin başından neler geçecek?

  McFarland izle adlı dram ve spor filmini sizlere Türkçe Dublaj, HD, 1080p ve Full izle seçenekleriyle sunuyoruz. Takılmadan izlemenin keyfine varın.

  Detaylı Bilgi


  2015 filmleri arasında spor ağırlıklı konusu ile büyük beğeni toplayan yabancı sinema kuşağı filmimiz McFarland izle filmi hd kalitesi ile sitemiz spor filmleri izle kategorimizde yer almaktadır...

  McFarland izle


  McFarland izle filmi 2015 spor filmleri türünde vizyonda yer alan filmi türkçe dublaj, full hd ve 1080p kalitede sinemanın en güzel filmlerini sizlerle buluşturuyoruz...

  Isi ve Ossi - Lucy in the Sky
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    2015   7.5   737

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.