Mekanik

0
144

Mekanik Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Mekanik Film Bilgileri

The Mechanic

  • Jason Statham
  • Ben Foster
  • Donald Sutherland

Simon West

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Mekanik Film Konusu

Mekanik, orijinal adı ile The Mechanic, yönetmenliğini Simon West’in yaptığı, Irwin Winkler ve Robert Chartoff’un yapımcılığını üstlendiği, senaryosunu Lewis Jhon Carlino’nun yazdığı, 28 Ocak 2011’de vizyona giren Amerikan yapımı bir aksiyon filmidir. Film 40 milyon dolar gibi düşük bir bütçe ile çekilmesine rağmen gişede, 76 milyon dolar gibi iyi bir hasılat elde etmiştir. İtalyan işi, Hızlı ve öfkeli 6-7 ve Crank filmlerinin ve aksiyon filmi değince ilk akla gelen isim olan Jason Statham filmin başrolünde yer almaktadır. Jason Statham ile beraber Ben Foster ve Donald Sutherland gibi oyuncularda dikkat çekmektedir. 93 dakika olan filmin IMBD puanı 6,6 ‘dır. Filmin konusu, işinde uzman olan bir kiralık katil bir iş alır. Kurbanla bağlantısı olan biri ile tanışır ve onu eğitmeye başlar.

Detaylı Bilgi

Mekanik Türkçe dublaj izle The Mechanic, yönetmenliğini Simon West’in yaptığı, 28 Ocak 2011’de vizyona giren Amerikan yapımı bir aksiyon filmidir.

Jason Statham ile beraber Ben Foster ve Donald Sutherland gibi oyuncularda dikkat çekmektedir. 93 dakika olan filmin IMBD puanı 6,6 ‘dır

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here