Merkezi İstihbarat

2016 yılı en iyi komedi filmleri arasında gösterilen Merkezi İstihbarat izle filmi online hd film izleme kalitesinin yanında 1080p çözünürlük olarak sizlere sunuyoruz. Central Intelligence adıyla sienamaya komedi türünde giriş yapan filmi sizlere sunarak keyifli bir sinema saati geçirmenizi diliyoruz.

0
79

Merkezi İstihbarat Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Merkezi İstihbarat Film Bilgileri

Central Intelligence izle

  • Dwayne Johnson
  • Kevin Hart
  • Amy Ryan

Rawson Marshall Thurber

  • Ike Barinholtz
  • Peter Steinfeld

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Merkezi İstihbarat Film Konusu

Uzun zamandır görüşemediği eski dostunu Facebook sayesinde bir araya gelirler. Aksiyon macera ve merakın oldukça üst seviyede bulunan filmde muhasebeci kendini bir anda uluslararası casusluk dünyası içerisinde bulur. Suçların tam da ortasında bulunması da onu zorlu şartlarla karşı karşıya bırakacaktır. Bir yandan aksiyon yer alırken bir yandan da gülme krizlerine gireceğiniz anları da görebilirsiniz. İki sıkı dostun Merkezi İstihbarat filminde ki fedakarlıkları ve güvenleri son derece etkili. Size güzel zaman geçirebileceğiniz anlarla dolu yapıt doğru etkiyi de size sunacaktır. Gençlikte yaşadıkları ile ilgili her şeyi kenara bırakan iki dost maceranın tam da ortasına dalarlar. Etkileyici sahneleri izlerken hem sevdiklerinizle hem de arkadaşlarınızla filmin keyfini çıkartabilirsiniz.

 

2016 komedi temaslı bir film olarak ekranlara gelecek olan Merkezi istihbarat filminde facebook ta bulduğu eski bir arkadaşları ile başlarından geçen komik maceraların beyaz perdeye akratılması konusunu işlenmiştir.

Orijinal ismi Central Intelligence adıyla ülkemizde sinemalarda Merkezi istihbarat izle oalrak geçen filmin baş rolünde Dwayne Johnson yer alıyor.

Merkezi İstihbarat sitemizin Komedi filmleri kategorisinde donmadan Mobil, Full HD ve Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. 1080p ve 720p kalitelerinde kesintisiz hızlıca izleme keyfine varın.

Detaylı Bilgi

Dwayne Johnson başrol oyuncusu olarak yer aldığı Merkezi istihbarat filmi birbirinden komik sahneleri ile 2016 sinemasında adından olduk söz eden bir sinema yapımı olarak ekranlarınıza getiriyoruz.

Merkezi İstihbarat izle

Merkezi istihbarat izle filmi komedi türünde 2016 yılında yer alan bu harika sinema kuşağı filmini sizlere donmadan hızlıca sunuyoruz.

Film hakkındaki görüş ve önerilerinizi belirterek diğer kullanıcılarında film hakkında bilgi sahibi olmalarına yardımcı olabilirsiniz. Sitemizde filmimiz için yorum yaparak diğer kullanıcılar için bu filmi önerebilir veya film için eleştirilerde bulunabilirsiniz.

Bu Filmleri Kaçırmayın

Merkezi istihbarat Türkçe Dublaj izle

merkezi istihbarat izle

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here