1. Midway 2019 Filmi 1080p HD Türkçe Dublaj İzle

  Midway 2019 Filmi 1080p HD Türkçe Dublaj İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Midway Film Konusu


  Midway filminde olaylar 1941 ile 1942 yılları arasında geçmektedir ve bu yıllarda bir savaş başlamıştır. Bu savaşın adı Midway savaşıdır. Japonya ile ABD arasında pasifikte bir savaş çıkar. Bunu planlayan ise Japon’lardır. Elbette bu savaşta yer almış olan ve aynı zamanda ABD donanmasına ait olan cesur savaş pilotları vardır. Öte yandan bu savaş dünya tarihinde önemli bir yer tutan savaşlardan birisidir. Bakalım Midway filminde olaylar ne şekilde gerçekleşecek ve aynı zamanda ise bu pilotların başından tam olarak neler geçecek? Bu film aksiyon, dram ve savaş türünde bir filmdir. Aynı zamanda 2019 yılında izleyicisi ile buluşmuştur ve Çin ile ABD yapımı bir filmdir.
  5.8
  ( Toplamda 10 oy verildi. )

    2019   7.4   2.430

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Aziz 11 Ağustos 2020 02:37:56

  batının ilerici ve yeniliğe açık düşünce sistemiyle; doğunun geleneksel, tutucu düşünce yapısının savaşını anlatıyor aslında.
  Batı geniş açı ile bakıyor olaylara çeşitlilik üstüne kurulu sistemle olayları analiz ediyor; doğu ise tek yönde hiçbir renk üstüne kurulmayan siyah-beyaz bir fotografa bakar gibi olaylara bakıyor, yani sığ bir düşünce yapısını yaşamında uyguluyor. Buda filmdeki olayları ve neticeyi ortaya çıkartıyor.
  İyi kurgulanmış ve görsel efektleri muhteşem bir film,Tabii Amerikanın gücünüde psikolojik olarak izleyiciye her zamanki gibi vurguluyor.

Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.