1. Miss Bala

  Miss Bala

  720p Türkçe Dublaj

  Miss Bala Türkçe Dublaj İzle

  Miss Bala Film Konusu

  Miss Bala, Hayatının en zor zamanlarını geçiren genç bir kadın Gloria Meyer, bu günleri atlatabilmek için kendini rahatlaması gerekiyor. Bu zorlu günleri atlatabilmesi adına da arkadaşı ile tatile çıkmaya karar verir. Stresten uzak ve unutturucu bir tatil olması gerekirken yolculuk esnasında cinayete şahit olurlar. Şahit oldukları cinayet konusunda susmaları için cinayeti işleyen ekip Gloria’nın arkadaşını kaçırırlar. Sonrasında ise birlikte çalışmalarını konusunda zorlarlar. Mecburen işlerin içerisine dahil olsa da hedefi şebekeye zarar vermektir. Bu durum yalnızca suç işleyenler değil, uyuşturucu ile uğraşanları da fark eder. Bir anda kendini gizli görevin içinde bulması ile olaylar farklılık gösterecektir. Miss Bala filminde bilinmezler ve aksiyon dolu anlarda heyecanı katlamaktadır. Konular itibari ile de çekiciliği yüksek bir film. İzleme kalitesi ve harika etkileri ile üst düzey etkiyi ortaya koymaktadır.

  Detaylı Bilgi

  Miss Bala Türkçe dublaj izle 2019 filminde bilinmezler ve aksiyon dolu anlarda heyecanı katlamaktadır. Konular itibari ile de çekiciliği yüksek bir film.

  Zor günleri atlatabilmek için tatil kararı alırlar ama yolda bir cinayete tanık olmaları sonrasında ise susmaları için arkaşının kaçırılması bu tatil planını tamamen değiştirir.

  Kaçış Planı 2 Hades - Kaçış Planı 3
  7.3
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    2019   5.6   1.341

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.