Miss Bala

0
122

Miss Bala Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Miss Bala Film Bilgileri

Miss Bala

  • Gina Rodriguez
  • Thomas Dekker
  • Vivian Chan

Catherine Hardwicke

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Miss Bala Film Konusu

Miss Bala, Hayatının en zor zamanlarını geçiren genç bir kadın Gloria Meyer, bu günleri atlatabilmek için kendini rahatlaması gerekiyor. Bu zorlu günleri atlatabilmesi adına da arkadaşı ile tatile çıkmaya karar verir. Stresten uzak ve unutturucu bir tatil olması gerekirken yolculuk esnasında cinayete şahit olurlar. Şahit oldukları cinayet konusunda susmaları için cinayeti işleyen ekip Gloria’nın arkadaşını kaçırırlar. Sonrasında ise birlikte çalışmalarını konusunda zorlarlar. Mecburen işlerin içerisine dahil olsa da hedefi şebekeye zarar vermektir. Bu durum yalnızca suç işleyenler değil, uyuşturucu ile uğraşanları da fark eder. Bir anda kendini gizli görevin içinde bulması ile olaylar farklılık gösterecektir. Miss Bala filminde bilinmezler ve aksiyon dolu anlarda heyecanı katlamaktadır. Konular itibari ile de çekiciliği yüksek bir film. İzleme kalitesi ve harika etkileri ile üst düzey etkiyi ortaya koymaktadır.

Detaylı Bilgi

Miss Bala Türkçe dublaj izle 2019 filminde bilinmezler ve aksiyon dolu anlarda heyecanı katlamaktadır. Konular itibari ile de çekiciliği yüksek bir film.

Zor günleri atlatabilmek için tatil kararı alırlar ama yolda bir cinayete tanık olmaları sonrasında ise susmaları için arkaşının kaçırılması bu tatil planını tamamen değiştirir.

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here