1. Motherless Brooklyn 2019 Filmi HD 1080p Kalitede izle

  Motherless Brooklyn 2019 Filmi HD 1080p Kalitede izle

  720p Türkçe Dublaj

  Motherless Brooklyn Film Konusu


  Lionel Essrog adında bir dedektif vardır ve bu dedektifin ise bir tür tik hastalığı vardır. Bu tik hastalığının adı ise Tourette sendromu olarak bilinen bir tür tik hastalığıdır. Her ne kadar kendisinde bulunan bu hastalıktan pek memnun olmasa da yine de bir şekilde yaşamına devam etmektedir. Bu olaylar olurken öte yandan ise uğraşması gereken başka sorunlar vardır ve onlar ile de mücadele etmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Diğer sorunlar ise Lionel’in arkadaşı olmuş olan Frank’ın ölümü üzerinedir ve arkadaşının ölümünü araştırması gerekmektedir. Ölürken arkasında çok küçük bir ipucu dışında kayda değer bir şey bırakmamıştır. Bakalım bu filmde dedektif olan Lionel’in başından tam olarak neler geçecek ve arkadaşının ölümünün arkasındaki şeyi bulabilecek mi?
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    2019   6.7   770

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.