1. Mucizeler Parkı 2019 Filmi HD 1080P Türkçe Dublaj İzle

  Mucizeler Parkı 2019 Filmi HD 1080P Türkçe Dublaj İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Mucizeler Parkı Film Konusu


  Mucizeler Parkı, Animasyon filmlerinin etkisi her zaman çocuklar üzerine kurulu gibi olsa da çoğunluğu her kesimi etkilemektedir. Böyle bir yapıya sahip olunması da başarıya giden yolu hızlandırmaktadır. Mucizeler parkı filmi de bu durumu en net şekilde gösteren filmler arasında yerini almıştır. June isimli küçük kız hayalleri ve güzel düşünceleri ile yaşamını sürdürmektedir. Bir gün ormanda gezintiye çıkan June, bir anda sihirli dünya ile tanışır. Dikkatini çeken bir keleğin peşinden koşarak parkın içine doğru gider. Bir anda Mucizeler Parkı içinde kendini bulan küçük kız şaşkınlık içerisindedir. Fantastik yapıya sahip olan filmde farklı özelliklere ve kimliklere sahip hayvanlar yer almaktadır. Eğlenceli bir yapıya sahip olan hayvanlarla zaman geçirirken parkta meydana gelen bir olay ortalığı karıştırır. Bu karışıklığın sona ermesine ve parkın kurtulmasına yardımcı olabilecek tek kişi de June’dir. Elinden gelen her şeyi yapan küçük kızın maceraları heyecanı artırmaktadır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    2019   5.8   2.288

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.