Mucizeler Parkı

0
98

Mucizeler Parkı Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Mucizeler Parkı Film Bilgileri

Wonder Park

Dylan Brown

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Mucizeler Parkı Film Konusu

Mucizeler Parkı, Animasyon filmlerinin etkisi her zaman çocuklar üzerine kurulu gibi olsa da çoğunluğu her kesimi etkilemektedir. Böyle bir yapıya sahip olunması da başarıya giden yolu hızlandırmaktadır. Mucizeler parkı filmi de bu durumu en net şekilde gösteren filmler arasında yerini almıştır. June isimli küçük kız hayalleri ve güzel düşünceleri ile yaşamını sürdürmektedir. Bir gün ormanda gezintiye çıkan June, bir anda sihirli dünya ile tanışır. Dikkatini çeken bir keleğin peşinden koşarak parkın içine doğru gider. Bir anda Mucizeler Parkı içinde kendini bulan küçük kız şaşkınlık içerisindedir. Fantastik yapıya sahip olan filmde farklı özelliklere ve kimliklere sahip hayvanlar yer almaktadır. Eğlenceli bir yapıya sahip olan hayvanlarla zaman geçirirken parkta meydana gelen bir olay ortalığı karıştırır. Bu karışıklığın sona ermesine ve parkın kurtulmasına yardımcı olabilecek tek kişi de June’dir. Elinden gelen her şeyi yapan küçük kızın maceraları heyecanı artırmaktadır.

Detaylı Bilgi

Mucizeler Parkı Türkçe dublaj izle, Animasyon filmlerinin etkisi her zaman çocuklar üzerine kurulu gibi olsa da çoğunluğu her kesimi etkilemektedir.

Fantastik yapıya sahip olan filmde farklı özelliklere ve kimliklere sahip hayvanlar yer almaktadır. Eğlenceli bir yapıya sahip olan hayvanlarla zaman geçirirken parkta meydana gelen bir olay ortalığı karıştırır.

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here