Mumya (1999)

0
162

Mumya (1999) Film Bilgileri

The Mummy

  • Brendan Fraser
  • Rachel Weisz
  • John Hannah

Stephen Sommers

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Mumya (1999) Film Konusu

Mumya (1999) Fantastik – Gerilim kategorilerinde karşımıza çıkan bu film 1999 yılında vizyona girmiştir. ABD yapımı filmin yönetmeni Stephen Sommers olup IMDB puanı ise 6.9’dur. Yüzlerce yıl öncesinin Mısır’ına dayanan filmde Anck Su Namun o dönemin Mısır firavununun gözdesidir. Fakat firavundan gizli olarak gözdesi ve İmhotep rahibi arasında aşk yaşanmaktadır. Gizli aşkın ortaya çıkmasıyla ürkütücü bir şekilde cezalandırılırlar. Anck Su kendini öldürürken Baş rahip ise Ölüler Şehri’ne diri olarak gömülür. Ancak rahibin ölmeden önceki yemini daha ürkütücüdür. Aradan geçen binlerce yıldan sonra bölgeyi keşfetmek isteyen bir gruba rehberlik eden Amerikalı Rick aslında buradaki hazineleri bulmak ister. Fakat bilmedikleri bir gizem vardır. Böylelikle Rick, rehberlik ettiği kişilerle istemeden bir gizemi uyandırırlar. Macera başlamış olur. Sürükleyici bir serüvenin kapılarını açan film oldukça heyecan verici ve hayal gücünü arttıran özelliklere sahip.

Detaylı Bilgi

Mumya (1999) Türkçe dublaj full hd izle, Fantastik – Gerilim kategorilerinde karşımıza çıkan bu film 1999 yılında vizyona girmiştir.

Antik Hamunaptra kentindeki bir arkeolojik kazıda yanlışla tarihin ilk korkunç yaratıklarından birisinin uyandırılması aksiyonu başlatıyor.

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here