Musıc teacher

romantik konulu 2019 hint filmlerindne biri olarak ekranlarda yer alacak olan Musıc teacher türkçe dublaj izleme filmi hd full online film izleme seçeneği ile donmadan hızlıca izleyebilirsiniz.

0
355

Deli ve Dahi Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Musıc teacher Film Bilgileri

Musıc teacher izle

  • Manav Kaul
  • Divya Dutta
  • Neena Gupta

Hindistan

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Musıc teacher Film Konusu

Şirin bir kasabada müzik öğretmeni olan genç adam Beni Madhav Singh hayatında birçok farklı sorunla karşılaşmıştır. Fakat özgüven konusunda ciddi sorunları olan genç müzik öğretmeni şirin kasaba da kötü durumda olan sosyal koşullar ile mücadele etmesi gerekir. Musıc Teacher filminde genç adamın geçmişini de yenmesi gerektiğini anlatan harika filmlerden bir tanesidir. Bu kargaşa içerisinde eski öğrencisinin geleceği haberi onu farklı hallere sevk eder. Jyotsna, Beni’nin eski bir öğrencisidir. Ünlü bir müzisyen olması onun için çok önemli bir şans olacaktır. Çünkü şirin kasaba da konser verecektir. Bu durum onu her açıdan oldukça rahatlatır. Jyotsna ile tekrar iletişim kurması gerektiğini düşünen Beni bunun için her şeyi yapmaya hazırdır.

Hint sinemasının komedi türündeki filmi olan Musıc teacher full hd film izleme harika romantik sahneleri ile izleyiciden iyi not alan yabancı sinema kuşağı filmleri arasında yer almaktadır.

Detaylı Bilgi

Romantik film severlere 2019 Hindistan sinemasının seçkin ve güzel bir filmi olan ve vizyona yeni giriş yapan Musıc teacher izle filmi tek parça 1080p ve full hd olarak sitemizden izleme imkanına sahip olacaksınız.

Musıc teacher Full HD izle

Musıc teacher Full HD izle romantik filmler kategorimizden sizler için derlediğimiz en iyi hd film izleme kaliteleri ile donmadan 1080p kalite çözünürlüğü ile ekranlarınızda yer alıyor.

Bu Filmleri Kaçırmayın

Musıc teacher Türkçe Dublaj İzle

music teacher izle

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here