New York’ta Yağmurlu Bir Gün

Yabancı sinema kuşağı serimize 2019 komedi filmi olan New York'ta Yağmurlu Bir Gün türkçe dublaj izle filmi online hd olarak geliyor.

0
908

New York'ta Yağmurlu Bir Gün Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

New York'ta Yağmurlu Bir Gün Film Bilgileri

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

New York'ta Yağmurlu Bir Gün Film Konusu

Güneşli bir hafta sonu planı yapan genç üniversiteli aşıklar Gatsby ve Ashleigh bu güzel günün harika geçeceğini düşünürler. New York’ta yağmurlu bir gün onları beklediğini bilmeden yaptıkları plan ise hem romantizmi hem de komediyi bir araya getiriyor. Daha şehre gelir gelmez harika hava değişir ve şiddetli bir yağmura dönüşür. New York şehir çok büyük ve karışık bir yer olmasından dolayı bir anda ayrılırlar. Birbirlerini tekrar bulabilmek için uğraş veren aşıkların yaşadıkları maceralar ise oldukça güzel anları sunmaktadır. İkisinin de tek derdi tekrardan bir araya gelerek bu şehrin her halini en güzel şekilde yaşamaktır. Planlarının değişmesi ve ayrılmaları onları oldukça zorlu hallere de sürükleyecektir. Beklentilerinizi fazlası ile karşılayabilecek yapıda olan film romantik komedi sevenler için adeta biçilmiş kaftan.

Detaylı Bilgi

2019 komedi filmleri içinde büyük bir keyifle beklenen New York’ta Yağmurlu Bir Gün filmi oldukça komik sahneleri ile öne çıkmış ve izleyenlerden tam puan alan yabancı sinema kuşağı filmi olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Genel olarak incelediğimiz filmde iki geçn arkadaşın arasından geçen olayları beyaz perdeye yansıtılmıştır.

New York’ta Yağmurlu Bir Gün izle

New York’ta Yağmurlu Bir Gün izle yabancı sinema filmini sitemizden komedi filmleri kategorimiz içinde full hd ve Türkçe dublaj izleyebilirsiniz. Ayrıca filmin 1080p ve 720p kaliteleri mevcut olup en iyi hd görüntüsü sitemizde sizler için yer almaktadır.

Bu Filmleri Kaçırmayın

New York'ta Yağmurlu Bir Gün Türkçe Dublaj İzle

New Yorkta Yağmurlu Bir Gün trailer

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here