1. Nuh Büyük Tufan 2014 Filmi Türkçe Dublaj 1080p İzle

  Nuh Büyük Tufan 2014 Filmi Türkçe Dublaj 1080p İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Nuh Büyük Tufan Film Konusu


  Nuh Büyük Tufan filmi insanlığın dünyaya verdiği zararı en iyi anlatan filmlerdendir. Kabil soyundan olan insanoğlu, bir türlü doğru yolu bulamaz. İyilikleri göz ardı eder ve dünyanın tüm güzelliklerini sonuna kadar tüketirler. Sonunda da bu dünya yaşanılmaz bir hale gelir. Hırsızlık, cinayet, kaos gibi pek çok kötü olgu artık sıradanlaşmıştır. İnsanlık bu kadar sefil bir hale geldikten sonra Nuh rüyasında, Allah tarafından gelecek büyük bir tufana karşı uyarı gelir. Yaradan ona büyük bir gemi inşa etmesini söyler. Yeryüzünde ne kadar yaşayan hayvan varsa gemiye bir çift almasını emreder. Nuh’un yaptığı gemiden haberdar olan insanoğlu neden yapıldığını da öğrenir. Gemiye girebilmek için sapkın ruhlar yine ortaya saçılır.
  8.3
  ( Toplamda 8 oy verildi. )

    2014   6.9   1.362

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.