1. Ölüm Alfabesi 2: Kötülüğün Başlangıcı

  Ölüm Alfabesi 2: Kötülüğün Başlangıcı

  720p Türkçe Dublaj

  Ölüm Alfabesi 2: Kötülüğün Başlangıcı Türkçe Dublaj İzle

  Ölüm Alfabesi 2: Kötülüğün Başlangıcı Film Konusu

  2016 yılında en iyi korku filmi olarak gösterilen Ölüm Alfabesi 2: Kötülüğün Başlangıcı izle filmi serinin ikinci filmini sizlere Full hd Online Olarak sunuyoruz.Teknolojik cihazları kullanıp sahte ruh çağırma üzerine kurulu olan film de anlatılan düzen oldukça dikkat çekici halleri sunuyor. İlk filmin etkisini de görebileceğiniz Ölüm Alfabesi 2: Kötülüğün Başlangıcı fantezi dalında oldukça eşsiz halleri size sunmaktadır. Gerilim dolu anları yaşarken korkulu hallere bürünen durumlar sizi fazlası ile endişelendirebilir. Hayatlarını ruh çağırma seansları ile sürdüren bekar anne ve 2 kız bu düzende devam ederken küçük kızın bir anda olayların ortasına girmesi karmaşıklığa sebep olacaktır. Karmaşıklığı düzeltip küçük kızı kurtarmanın yollarını aramaya başlarlar. Bu saatten sonra yaşananlar ise tamamen küçük kızı bu halden kurtarıp normal hayata entegre etmek olmaktadır. Heyecanın ve merakın oldukça üst seviyede tutulması da dikkatleri fazlası ile arttırıyor.

  Ouija: Origin of Evil orijinal adı ile 2016 korku filmleri arasında yer alan film iki kız kardeşin sahte ruh çağırma sonrası başlarına gelen korkunç olayları ele almaktadır. Gerilim ve korkuyu doruklarda yaşamak için bu filmi izlemenizi tavsiye ederiz.

  Detaylı Bilgi

  Ölüm Alfabesi 2: Kötülüğün Başlangıcı türkçe dublaj izle filminde iki kız kardeşim para karşılığında insanlara sahte ruh çağırması karşılığında para kazanmaktadırlar. İşleri daha da büyütmek isteyen kız kardeşlerden birinin başına şeytani bir varlığın musallat olmasından sonra gelişen olay korku ile beyaz perde yer almıştır.

  Ölüm Alfabesi 2: Kötülüğün Başlangıcı izle


  Ölüm Alfabesi 2: Kötülüğün Başlangıcı izle filmini sitemizden Online olarak izleyebilirsiniz. Filmin Türkçe dublaj izle seçenekleriyle verilen film aynı zamanda en iyi film izleme kaliteleri olan 1080p film izleme kaliteleri ile yer almaktadır.

  The Silence - The Mustang
  6.0
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

    2016   6.3   5.267

Background
 • 11 - Reklamı Geç -
25 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real Film İzle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Full olarak ve kesintisiz olarak verilen filmleri HD ve 1080p kalitesinde bulabilirsiniz.