1. Ölüm Treni 2015 Filmi 1080p Türkçe Dublaj HD İzle

  Ölüm Treni 2015 Filmi 1080p Türkçe Dublaj HD İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Ölüm Treni Film Konusu


  Peter, kızını kaybetmiş olan ve aynı zamanda kızının ölümünden dolayı kendini suçlayan bir psikologdur. Öte yandan ise bu olay için oldukça fazlasıyla acı çekmektedir. Daha sonra ise Peter, bir şey fark edecektir ancak bu fark etmiş olduğu şey ise hiçte sıradan bir şey değildir. Kendisine gelen hastalarda bir gariplik olduğunu anlayan Peter, bu durum karşısında öylece boş durmaz ve hastalarını araştırmaya başlar. Bu araştırmanın sonucunda ise oldukça şaşıracağı bir sonuca ulaşır ve fark etmiş olduğu şey ise ona gelen hastalarının hepsi 20 yıl önce ölmüş olmasıdır. Bu noktadan sonra ise bu işin tam olarak sırrını öğrenmek adına hemen harekete geçer. Bakalım Ölüm treni filminde psikolog olan Peter’in başından tam olarak neler geçecek ve bu gizemin arkasında tam olarak ne vardır?
  5.5
  ( Toplamda 6 oy verildi. )

    2015   6.7   703

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    ender arslan 17 Temmuz 2020 15:02:14
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  Güzel bir film ilk başlarda psikolog olan karakterimizin kızının ölümü ile 12.07.1987 tren kazasının ne gibi bir bağlantısı olduğunu merak ediyorsun ve filmin sonlarına doğru herşey netleşiyor ve o kazanın hemen öncesinde tecavüze uğrayıp öldürülen küçük kızın katili ortaya çıkıyor. Katilin kim olduğunu öğrenmek için mutlaka izleyin

Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.