1. Ölümcül Sular

  Ölümcül Sular

  720p Türkçe Dublaj

  Ölümcül Sular Türkçe Dublaj İzle

  Ölümcül Sular Film Konusu

  Ölümcül Sular, Herkesin sevdiği tarzda filmler ve sevdiği tarzda film konuları bulunmaktadır. Korku filmleri de insanların genel itibari ile merak ettiği ve heyecanın üst seviyede olduğu türdendir. Ölümcül sular filmi bu heyecanı fazlası ile seyirciye sunarken adrenalin oldukça yüksek seviyededir. Ölüm ve yaşam çizgisinin tam ortasında bulunan genç bir kadın büyük bir kasırganın içindedir. Bölgede ilan edilen acil durum mesajında herkesin evinde kalıp kasırganın geçmesini beklemeleri söylenir. Fakat genç kadın evde kalmak istememektedir. Bu uyarılara rağmen botuna binip kaybolan babasını aramaya koyulur. Botu ile çıktığı bu yolculukta babasını ve köpeği bulsa da babası yaralanmıştır. Onu kurtarmak için her şeyi yapmaya hazır olsa da timsah sürüsü ile karşı karşıya kalır. Timsahlardan kurtulmak için kıyasıya verdiği mücadele de sonuç oldukça heyecan vericidir.

  Detaylı Bilgi

  Ölümcül Sular 2019 Türkçe dublaj izle full hd, Herkesin sevdiği tarzda filmler ve sevdiği tarzda film konuları bulunmaktadır.

  Kasırgada kaybolmuş babasını bulmak için giden kadın selin bastığı bir evde timsahlarla mücadele etmek zorunda kalır.

  Yıldızlara Doğru - Ölüm Günün Kutlu Olsun 2
  8.4
  ( Toplamda 16 oy verildi. )

    2019   6.8   9.881

 1. Farklı Konusu İle Öne Çıkan 15 Film
    3 ay Önce   3.253
  Farklı Konusu İle Öne Çıkan 15 Film Bizim için önemli olan ve ziyaretçilerimizi de etkilediğini düşündüğümüz konusu ile dikkat çeken 15 filmi paylaşmak istedik :)
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    osman akyön 29 Ocak 2020 20:18:02

  çok hoşuma gitti; baştan sona soluksuz izledim.herkese tavsiye ederim.

 2. avatar
    mesut harman 20 Şubat 2020 01:11:58
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  süper emeyinize sağlık devamını bekleriz

Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.