1. Ölümcül Temas

  Ölümcül Temas

  720p Türkçe Dublaj

  Ölümcül Temas Türkçe Dublaj İzle


  Ölümcül Temas Film Konusu


  Almanya yapımı film gerilim noktasında oldukça farklı halleri bir araya getirmektedir. Korkunun ve dehşetin yaşandığı filmde beklentileri karşılayacak düzeyi sizde görebilirsiniz. Oldukça farklı hallerin bulunduğu Ölümcül Temas filminde genç bir kadın kaçırılır. Genç kadın kaçırıldığı yerden kurtulmak için türlü yollara başvursa da işi hiçte kolay değildir. Kurtulma yolları aradığı esnada ona bir adam yardım eli uzatır. Onun buradan kurtulması için yardım eli uzatan adamın kim olduğunu anlamaya çalışır. Aradan biraz zaman geçtikten sonra kendisine 15 yıl önce saldırdığı için hapse giren adam olduğu anlar. Nasıl bir yol izleyeceğine ve neler yapacağına dair kafasında fikirler dönse de bu zorlu durumdan sıyrılması gerekmektedir. Gerilim dolu anları yaşarken genç kadının çıkmaza giden çabaları sonuç verebilir mi?

  Ölümcül Temas izle adlı 2019 gerilim filmini sizlere Türkçe Dublaj, HD, 1080p ve Full izle seçenekleriyle sunuyoruz. Keyifli seyirler.

  Detaylı Bilgi


  Farklı bir gerilim film türü olarak 2019 yapımlarından biri olan Ölümcül Temas filminde kendisine daha önce şiddet uygulayan bir gencin sonrasında emma adında kaçırılan kızı kurtarması ile devam eden bir yabancı gerilim filmi olarak izleyebilirsiniz...

  Ölümcül Temas izle


  Ölümcül Temas izle filmi 2019 filmleri ve gerilim filmleri kategorimizden türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.

  Kan Dökülecek - Gün Doğmadan
  8.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    2019   2.2   2.037

Background
 • 11 - Reklamı Geç -
25 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real Film İzle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Full olarak ve kesintisiz olarak verilen filmleri HD ve 1080p kalitesinde bulabilirsiniz.