1. Ölümsüzler: Tanrıların Savaşı

  Ölümsüzler: Tanrıların Savaşı

  720p Türkçe Dublaj

  Ölümsüzler: Tanrıların Savaşı Türkçe Dublaj İzle

  Ölümsüzler: Tanrıların Savaşı Film Konusu

  Ölümsüzler: Tanrıların Savaşı, orijinal adı ile Immortals , yönetmenliğini Tarsem Sigh Dhandwar’ın yaptığı, Mark Canton Ryan Kavanaugh ve Gianni Nunnari’nin yapımcılığını üstlendiği, Vlas Parlapanides ve Charley Parlapanides’in senaryosunu yazdığı, 2011 ‘de vizyona giren bir tarihi fantastik aksiyon filmidr. Bir Amerikan yapımı olan bu film, 75 milyon dolar bütçe ile çekilip gişeden tam 226 milyon dolar gelir elde etmiştir. Batman ve Superman film’in den hatırladığımız Henry Cavill filmin başrolünde yer alırken, Stephen Droff ve Luke Evans gibi kaliteli oyuncularda dikkat çekmektedir. Film bu kadar iyi bir hasılat elde etmesine karşın IMBD puanı 6,0’dır. Filmin konusu, Thesues Zeus tarafından Kral Hyperiona karşı savaşması için seçilmiştir. Fakat Thesues bir ölümlüdür.

  Detaylı Bilgi

  Ölümsüzler: Tanrıların Savaşı Türkçe dublaj izle, orijinal adı ile Immortals , yönetmenliğini Tarsem Sigh Dhandwar’ın yaptığı filmdir.

  İnsanlığı yok etmek isteyen tanrısal bir güce karşı seçilen sıradan bir adam.

  Hayalet sürücü - Alvin ve Sincaplar 3: Eğlence Adası
  8.8
  ( Toplamda 11 oy verildi. )

    2011   6.0   5.644

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.