Pazartesi, Kasım 18, 2019

Öne Çıkan Filmler

Son zamanlarda öne çıkan filmler açısından birçok önemli yapımdan bahsedebiliriz. Özellikle internetten film izleme konusunda en iyi yapımları bünyesinde bulundurmakta olan sitemiz, sizlerin en başarılı ve etkili filmlerle buluşmanız açısından ideal kaynaklar aktarmaktadır. Öne çıkan filmler izle, hem puan ortalaması yüksek hem de aynı aşamalarda çok çeşitli hisler aktarabilecek tarzda yapımlar olabilmektedir. Bu sebepten de izleyeceğiniz filmin yüksek derece etkili olma ihtimali de bir hayli fazladır. Burada dikkat etmeniz gereken şey hangi filmi ve hangi türü izlemek istediğinizdir. Komedi, dram, korku, gizem, tarih, biyografi, aksiyon gibi birçok önemli türü izleyerek kendi seyirliğinizi üst noktalara doğru taşıma imkanı da bulabilirsiniz çünkü.

Birçok öne çıkan filmi anı anına izlemek ve kendi film izleme anlayışınıza da çok yönlü etkiler katmak sizi bir hayli memnun edebilir. Öyle ki, sinemasal anlamda her daim yeni bir işe odaklanmayı başarmış olursunuz bu sayede. İzlediğiniz filmin niteliği, sağlamlığı ve en önemlisi de ortaya çıkaracağı etkileşimleri size doğrudan heyecan katabilir. Birçok değişik film izleyerek binlerce farklı hayata tanık olabilirsiniz. Ev sineması kültürü betamax video dönemlerinden günümüze dek süregelen birçok değişik anlatıyı bizlerle buluşturmaktadır. Ki online film izleme konusunda da sizlerin öne çıkacak birçok filme ulaşacağınız bir site tasarladık. Bu filmleri doyasıya izleyebilir, bu sayede de harika bir sinema arşivine ulaşabilirsiniz.

Captain Marvel

IMDB puanı 7.0 olan bu Amerikan yapımı filmin konusunda bir savaş pilotunun yaptığı hile sonucu başına gelen maceraları anlatmaktadır.

Kara Panter

Bilim kurgu türünde olan ve 2018 yılında çekimlerine başlanılan Kara Panter çizgi romanlardan çıkıp vizyona girdi. Captain America: Civil War filminde ilk kez görülen Kara Panter’in solo filminin çekimleri sonunda tamamlandı.

Karınca Adam ve Eşek Arısı

Kendini Şanslı Hissediyor musun? Rastgele Bir Filme Git Paul Rudd Evangeline Lilly Michael Peña Peyton Reed20188,1Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.Altyazı...

Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü

Dünyanın en çok izlenen filmlerinden biri olan Yüzüklerin Efendisi filminin son serisi olan Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü filminde Aragorn gelen çağrıyı geri çevirmeyecek ve savaşa katılmak için harekete geçecektir. Bunun yanı sıra Gandalf, Gondor’un dağılmış ordusunu tekrar bir araya getirmek için mücadele etmektedir.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Gizli Dünya

Animasyon film dünyasının en çok beğenilen film serilerinden olan Ejderhanı Nasıl Eğitirsin filmi serinin 3. filmiyle devam ediliyor. Gizli Dünya adı verilen bu film bu sene yani 2019 yılında vizyona çıktı. Serinin bu yeni filminde yeni bir ejderhaya karşı verilecek bir mücadele anlatılıyor.

Aquaman

Filmde denizin altında var olan bir krallık ve bu krallığa hükmetmek için iki kardeşin verdiği mücadele anlatılmaktadır. Filmde Nicole Kidman da filmin başrolündeki Jason Momoa'nın canlandırdığı Arthur Curry'nin annesi Atlanna rolünde oynuyor. İzlenecek filmler arasında yer alan bu filmi izlemenizi öneririz.

Deadpool 2

Birinci filmin devamı niteliğinde olan Deadpool 2 yine alaycı ve haylaz bir süper kahraman olmaya ve hayatını yaşamaya devam etmektedir. Ancak gelecekten gelen birine karşı mücadele vermek zorunda kalacaktır.

Alita Savaş Meleği

Rosa Salazar'ın başarılı bir şekilde oynadığı başrol karakteri Alita 2600'lü yıllarda yaşamaktadır. Cyborg olan Alita kısa zamanda bilincini kazanır ve kendi kimliğini aramaya başlar. Bu kimlik arayışında çeşitli maceralara karışmak zorunda kalacaktır.

Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı

Arkadaşlarından ve okulundan uzakta geçen bir yazın ardından Harry Hogwats’a geri döner. Ancak büyücü dünyasındaki pek az kişi ona ve Dumbledore’a inanmakta ve Voldemort’un geri döndüğünü kabul etmektedir.

Yenilmezler 3 Sonsuzluk Savaşı

Bu filmde kendi aralarında yaşanan anlaşmazlık nedeniyle ayrılan Yenilmezler, farklı yerlerde hayatlarına devam etmektedir. Ancak Thanos’un Dünya’ya gelmesi ve altı sonsuzluk taşına sahip olmak istemesiyle kahramanlarımız yeniden güçlerini birleştirmek zorunda kalacaklardır.

Popüler