1. Otherhood 2019 Türkçe Dublaj HD İzle

  Otherhood 2019 Türkçe Dublaj HD İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Otherhood Film Konusu


  Banliyö de yaşayan üç anne Carol, Helen ve Gillian çocuklarından uzaktır. Oğullarının düzenli bir hayatları olmadığına dair bir düşünceye kapılan kadınlar tedirgin olur. Otherhood filmi üç annenin verdiği mücadeleyi çok iyi şekilde seyirciye aktaran filmlerdendir. Oğulları daha düzgün ve sorunsuz şekilde hayat sürsün diye yola çıkan üç kadın yalnızca onların değil kendi hayatlarının da değişeceğini sonradan anlarlar. Yola çıkan üç kadında aldıkları karar konusunda sağlam adımlar atmak istemektedirler. Sadece çocuklarını düzene koymak için yola çıktıklarında akrabaları ve dostları da akıllarına gelir. Kendi kendilerine düşünce yapılarında onlarla da arayı iyi tutmak ve onları mutlu etme düşüncesi hakim olur. Yolculuk adeta onların aklını başına getirecek yöne doğru ilerler.
  3.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    2019   5.9   1.181

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.