1. Outlaw King

  Outlaw King

  1080p Türkçe Dublaj

  Outlaw King Türkçe Dublaj İzle

  Outlaw King Film Konusu

  Outlaw King 2018 yılında vizyona giren ABD yapımı filmin yönetmeni David Mackenzie’dir. IMDB puanı 7.0 olan bu film 14. yüzyılın İskoçya’sında geçmektedir. Orijinal dili İngilizce olan bu filmin Fransızcadan çevirisi ise “Kanunsuz Kral” olarak yapılmaktadır. İskoç Kralı Robert Bruce başa geçtikten sonra İngilizlere karşı gerilla savaşı hareketi başlatır. Film bu İskoç kralı üzerine yapılmıştır. 14. Yüzyılda başlatılan bu harekatın galibi kim olacak? İngiliz ordusuna karşılık yapılan gerilla mücadelesi sonucunda İskoç Kralı halkın gözünde nasıl bir yer edinecek? Tüm bu sorular ve filmin vermiş olduğu tarihi bilgiler doğrultusunda izlemeye değer bir çalışma olarak karşımıza çıkmakta.  Çatışma sahnelerinin gerçekliği ile izleyicisini etkilemeyi başaran bir film olmuştur.

  Detaylı Bilgi

  Outlaw King Full HD Türkçe Dublaj izle 2018 yapımı olarak vizyonda tarih ve dram olarak iskoç tarihini yansıtan bir filmdir. Filmin yönetmeni David Mackenzie’dir.
  7.1
  ( Toplamda 9 oy verildi. )

    2017   7.0   3.833

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    ALPER TURAN 3 Mayıs 2020 00:26:53

  İYİ BİR FİLM AMA O KEL HAİNİ ÖLDÜRMEDEN FİLM BİTTİ

Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.