1. Overlord Operasyonu

  Overlord Operasyonu

  720p Türkçe Dublaj

  Overlord Operasyonu Türkçe Dublaj İzle

  Overlord Operasyonu Film Konusu

  Overlord Operasyonu, Bir grup Amerikalı paraşütçünün 2. Dünya Savaşı esnasında düşman hattı arkasına bırakılmaları sonucunda yaşanan olayları konu edinmektedir. Overlord Operasyonu dönemin oldukça can alıcı zamanlarında gerçekleşmesi de olayların seyrine etki edecek türdedir. Normandiya’ya asker çıkarılması kararı verildikten sonra böyle bir hamle savaşın gidişatını da etkileyecek türdedir. Çıkartmadan bir gün önce yapılan bu iniş ile birlikte düşman hattında önemli görevler yerine getirilecektir. Askerlerin bu görevi yerine getirebilmeleri için giriştikleri köyde çok sayıda Nazi askeri olması planlarda değişikliğe sebep olur. Olayların nereye gideceği konusunda bilinmezin oluşması da heyecanı arttıran faktörlerden olmuştur. Köyde çok sayıda Nazi bulunması zor bir durum ile karşılaşılmasına sebep olmaktadır. Çıkartma öncesi yapılacak hamlenin hayati önem taşıması grubun sorumluluğunu daha da artırmaktadır.

  Detaylı Bilgi

  Overlord Operasyonu Türkçe dublaj izle 2018 dönemin oldukça can alıcı zamanlarında gerçekleşmesi de olayların seyrine etki edecek türdedir.

  Küçük bir Amerikan askeri grubu D-Day arifesinde düşman hattının arkasında korku dolu anlar yaşarlar.
  8.7
  ( Toplamda 7 oy verildi. )

    2018   6.7   2.704

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.