1. Patron Gibi 2020 Filmi 1080p Kalitede HD FULL İzle

  Patron Gibi 2020 Filmi 1080p Kalitede HD FULL İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Patron Gibi Film Konusu


  Çocukluk arkadaşı olan Mia ile Mel adında iki kişi vardır ve bu iki kişi ise kendi çabaları ile bir şekilde kozmetik firması açarlar. Bu kozmetik firması için ise oldukça fazlası ile borçlanmışlardır ve bu yüzden büyük sıkıntılar çekmektedirler. Olaylar bu şekilde gelişirken daha sonra ise Claire adında birisi çıkar ve Mia ile Mel’in şirketini satın alır. Claire, kozmetik dünyasında hatırı sayılır bir konuma sahiptir. Bu olaydan sonra her ne kadar bu ikili rahatlamış olsa da ikisinin de hedefledikleri şeyler farklı olduğundan dolayı araları açılır. Elbette bu ayrılık çok uzun sürmez çünkü Claire’nin yapmış olduklarını kendisinin ortaya çıkardığını iddia ettiklerini öğrenince, bu durumu düzeltmek ve firmalarını geri almak için uğraşacaklardır.
  8.7
  ( Toplamda 5 oy verildi. )

    2020   6.5   824

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.