1. Pete ve Ejderhası

  Pete ve Ejderhası

  720p Türkçe Dublaj

  Pete ve Ejderhası Türkçe Dublaj İzle


  Pete ve Ejderhası Film Konusu


  Sıradaki macera ve fantastik temalı bir film olarak sizlerle buluşturacağımız Pete ve Ejderhası türkçe dublaj izle filmi ailecek izlenecek yanacı sinema kuşağı filmleri arasında yer almaktadır. Ejderha ile sıkı dost olmayı başaran Pete, her açıdan mutluluğu hak etmektedir. Pete, yetim bir çocuk olması ona zorlu hayatı getirse de ejderha ile hayatı bambaşka hale bürünür. Pete ve Ejderhası maceradan maceraya koşarken her anı keyifli filmde sizde güzellikler bulabilirsiniz. Pete ormanda Elliott isimli dev ejderha ile beraber yaşadığını söylemektedir. Bay Meacham hikayelerinde yer edinen ejderha ile Pete’nin tarif ettiği ejderha oldukça benzer özelliklere sahiptir. Pete’nin anlattıklarını düşünüp onu yerinde görmek için yola çıkarlar. Animasyon filmlerinde ki etkiyi çok iyi şekilde görebileceğiniz yapıt size eşsiz anları da sunacak düzeydedir. Çocuklarınızla izlerken hem siz hem de onlar büyük bir keyif alarak dikkatli şekilde izleyeceklerdir. Güzel zaman geçirme adına oldukça doğru bir film olacaktır.

  Orinial adı Pete's Dragon ile 2016 yılında sinemalara merhaba diyen bu filmde ejderhaların varlıklarını konu edinen bir başka film olarak sizlere sunuyoruz. Fantastik film türünde yer alan Pete ve ejderhası türkçe dublaj izle filmi 2016 yapımı olarak izlemenizi önermekteyiz.

  Pete ve ejderhası izle ingilizce adıyla Pete's Dragon olarak sinemalarda yer edinmiş bu filmi Full HD ve Türkçe Dublaj olarak kesintisiz film izleme keyfine varın.

  Detaylı Bilgi


  Disney kahramanlarının bir yenisi olarak 2016 yılında yer alan Pete ve Ejderhası filmi oldukça sürükleyici macera ve fantastik film konulu bir sinema ederi olarak karşımıza çıkmaktadır. Size daha iyi film izleme hizmeti vermek adına yorum ve eleştirilerinizi film isteklerinizi ise iletişime geçerek belirtebilirsiniz.

  Pete ve Ejderhası izle


  Pete ve Ejderhası izle filmini Online full hd film izleme seçeneği yanı sıra türkçe dublaj film izleme ile 1080p ve 720p kalitelerinde donmadan izleyebilirsiniz. 2016 yılı filmleri içinde adını duyuran Pete's Dragon filmini hızlıca izleyebilirsiniz.

  Grinç - Leylekler
  6.7
  ( Toplamda 9 oy verildi. )

    2016   7.0   3.196

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.