Pete ve Ejderhası

Pete ve Ejderhası türkçe dublaj izle filmi sizlere çok farklı bir fantastik film deneyimi sunmak için 1080p HD Full izleme kalitesi ile sizlerin beğenisine sunacağımız bu filmde harika görsel efektler ile maceradan maceraya sizleri alıp götürecektir.

0
163

Pete ve Ejderhası Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Deli ve Dahi Film Bilgileri

Pete’s Dragon izle

  • Aysun Topar
  • Ayhan Kahya
  • Kutay Aydın

David Lowery

  • David Lowery
  • Toby Halbrooks

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Pete ve Ejderhası Film Konusu

Sıradaki macera ve fantastik temalı bir film olarak sizlerle buluşturacağımız Pete ve Ejderhası türkçe dublaj izle filmi ailecek izlenecek yanacı sinema kuşağı filmleri arasında yer almaktadır. Ejderha ile sıkı dost olmayı başaran Pete, her açıdan mutluluğu hak etmektedir. Pete, yetim bir çocuk olması ona zorlu hayatı getirse de ejderha ile hayatı bambaşka hale bürünür. Pete ve Ejderhası maceradan maceraya koşarken her anı keyifli filmde sizde güzellikler bulabilirsiniz. Pete ormanda Elliott isimli dev ejderha ile beraber yaşadığını söylemektedir. Bay Meacham hikayelerinde yer edinen ejderha ile Pete’nin tarif ettiği ejderha oldukça benzer özelliklere sahiptir. Pete’nin anlattıklarını düşünüp onu yerinde görmek için yola çıkarlar. Animasyon filmlerinde ki etkiyi çok iyi şekilde görebileceğiniz yapıt size eşsiz anları da sunacak düzeydedir. Çocuklarınızla izlerken hem siz hem de onlar büyük bir keyif alarak dikkatli şekilde izleyeceklerdir. Güzel zaman geçirme adına oldukça doğru bir film olacaktır.

Orinial adı Pete’s Dragon ile 2016 yılında sinemalara merhaba diyen bu filmde ejderhaların varlıklarını konu edinen bir başka film olarak sizlere sunuyoruz. Fantastik film türünde yer alan Pete ve ejderhası türkçe dublaj izle filmi 2016 yapımı olarak izlemenizi önermekteyiz.

Pete ve ejderhası izle ingilizce adıyla Pete’s Dragon olarak sinemalarda yer edinmiş bu filmi Full HD ve Türkçe Dublaj olarak kesintisiz film izleme keyfine varın.

Detaylı Bilgi

Disney kahramanlarının bir yenisi olarak 2016 yılında yer alan Pete ve Ejderhası filmi oldukça sürükleyici macera ve fantastik film konulu bir sinema ederi olarak karşımıza çıkmaktadır. Size daha iyi film izleme hizmeti vermek adına yorum ve eleştirilerinizi film isteklerinizi ise iletişime geçerek belirtebilirsiniz.

Pete ve Ejderhası izle

Pete ve Ejderhası izle filmini Online full hd film izleme seçeneği yanı sıra türkçe dublaj film izleme ile 1080p ve 720p kalitelerinde donmadan izleyebilirsiniz. 2016 yılı filmleri içinde adını duyuran Pete’s Dragon filmini hızlıca izleyebilirsiniz.

Bu Filmleri Kaçırmayın

Pete ve Ejderhası Türkçe Dublaj izle

pete ve ejderhasi izle

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here