1. Re Kill

  Re Kill

  720p Türkçe Dublaj

  Re Kill Türkçe Dublaj İzle


  Re Kill Film Konusu


  Dünyanın başı çok büyük bir belaya girmiştir ve bunun sonucunda ise elbette çok ağır bedellen ödenmiştir. Dünyada bir virüs salgını başlamıştır ve bu salgının sonucunda ise nüfusun çok büyük bir bölümü ise zombiye dönüşmüştür. Neredeyse nüfusun yüzde 85’ dönüşmüştür. Öte yandan ise elbette hâlâ hayatta kalmayı başaran bir kesimde vardır. Bu kişilerde zombiler ile hayat mücadelesindedirler. Elbette bu zombiler ile uğraşmak sanıldığı kadar kolay değildir ancak yine de tüm bu riske rağmen bir şekilde hayatta kalmak için mücadele etmeleri gerekmektedir. Bakalım Re Kill filminde izleyiciyi tam olarak ne tür sahneler beklemektedir? Tüm bunların dışında ise bu film 2015 yılında izleyicinin karşısına gelmiştir.

  Re Kill izle adlı bilim kurgu, aksiyon ve korku filmini sizlere Türkçe Dublaj, HD, 1080p ve Full izle seçenekleriyle sunuyoruz. Takılmadan izlemenin keyfine varın.

  Detaylı Bilgi


  Farklı bir aksiyon ve korku temasının yanında bilim kurgu eklenerek beyaz perdeye uyarlanan 2015 filmi olarak izleyeceğiniz Re Kill izle filmi sitemizde sizlere türkçe dublaj olarak izleme olanağı sunuyoruz.

  Re Kill izle


  Re Kill izle filmi 2015 filmleri içinde yabancı sinema kuşağı filmi olarak izleyeceğiniz filmi türkçe dublaj, full hd ve 1080p kalitede takılmadan en iyi filmleri sizlere sunuyoruz...
  7.8
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

    2015   7.2   1.577

 1. Farklı Konusu İle Öne Çıkan 15 Film
    2 ay Önce   2.793
  Farklı Konusu İle Öne Çıkan 15 Film Bizim için önemli olan ve ziyaretçilerimizi de etkilediğini düşündüğümüz konusu ile dikkat çeken 15 filmi paylaşmak istedik :)
  En İyi 10 Korku Filmi
    4 ay Önce   1.020
  En İyi 10 Korku Filmi Korku filmlerini sevenler için en iyi 10 korku filmini paylaştık. İyi seyirler.
Background

 • Reklamı Geç
15 - Reklamı Geç -
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real Film İzle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Full olarak ve kesintisiz olarak verilen filmleri HD ve 1080p kalitesinde bulabilirsiniz.