1. Robert Reborn

  Robert Reborn

  720p Türkçe Dublaj

  Robert Reborn Türkçe Dublaj İzle

  Robert Reborn Film Konusu

  2.Dünya savaşının sona ermesinden sonra ülkeler arası soğuk savaş ciddi oranda artışa sebep olmuştu. Soğuk savaşın şiddetlendiği 1951 yıllarında diktatör Joseph Stalin ağır bir hastalığa yakalanır. Tedavi olmayan hastalıktan dolayı ölümü artık kesindir. Bunlar yaşanırken KGB ajanı olan Stoichkov zorlu görevden gelir. Zorlu görev sonrası hem kendini dinlendirmek hem de ruhen rahatlamak için tiyatroya gider. Tiyatro sanki ona özel hazırlanmış gibidir. Bir sürü oyuncak bebek sahnede şov yapmaktadır. Bebekleri çok sevdiği için de pür dikkat gösteriyi izler. Gösteri de dikkatini çeken ayrıntı ise bebeklerin herhangi bir destek almadan hareket ediyor olmasıdır. Bu durum tuhafına gider ve sihirbazı evine kadar takip eder. Bu takip sonrasında bebeklerin sihirbaza baba dediğini görür. Bu durum karşısında şaşkına dönen Stoichkov takibe devam eder. Gizem dolu muhteşem film Robert Reborn sizleri bekliyor. Merak uyandıran sahnelerle dolu filmde sizde çok şaşıracaksınız.

   

   

  2019 yılen çok merakla beklenen korku filmi olma özelliği ile ön plana çıkan Robert Reborn türkçe dublaj izle filmi sizlerle 1080p olarak paylaşıyoruz.

  Robert Reborn filmini Online Türkçe altyazılı, Full HD ve Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Dilerseniz Robert Reborn filmini 1080p ve 720p kalitelerinde hızlıca izleyebilirsiniz.

  Detaylı Bilgi

  Robert Reborn türkçe dublaj izle filmi 2019 korku filmleri içinde ve orijinal adı Robert 5 olarak seyirciyle buluşmaktadır. Korku dolu sahneleri ile izleyenleri etkisinde bırakan film oldukça korkutucu türdendir.

  Robert Reborn izle


  Robert Reborn izle filmini diğer adı Robert 5 izle olarak sizlerle paylaştığımız bu filmiz sitemizden donmadan hızlı izleyebilirsiniz. Türkçe dublaj izle seçenekleriyle verilen film 2019 yılının en iyi korku filmleri arasında gösterilmektedir.

  Sır Tutabilir Misin? - The Last Laugh
  5.8
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

    2019   5.5   2.368

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.