1. Seninle Bir Ömür 2015 Filmi 1080p HD FULL İzle

  Seninle Bir Ömür 2015 Filmi 1080p HD FULL İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Seninle Bir Ömür Film Konusu


  Luke adında biri, eski hayatında çok iyi matadordur ve hatta bu konuda dünya şampiyonudur. Öte andan ise Sophia adında bir kız vardır ve bu kız, New York’ta öğrencidir. Aynı zamanda ise Sophia’nın hayalleri vardır ve bun hayallerinin peşinden koşmaktadır. Bu iki karakter ise daha sonra bir şekilde tanışırlar. Asıl olaylarda bu noktadan sonra gelişmeye başlar. Bu olaylar üzerine Luke ile Sophia ikilisinin karışına Ruth ve Ira adında bir çift çıkar. Bu çift ile ortada pekte kayda değer bir ortak yön yoktur. Öte yandan ise elbette olaylar ilerlemeye devam etmektedir. Bu film genel olarak Luke ile Sophia’nın aşkını anlatmaktadır. Bakalım filmde Luke ile Sophia’nın başından tam olarak neler geçecek izleyiciyi ise tam olarak olarak ne tür sahneler bekleyecek?
  8.0
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

    2015   7.7   1.868

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.