Sevginin Gücü (1994)

Kaliteli bir Fransız Dramı...

0
215

Sevginin Gücü Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Sevginin Gücü Film Bilgileri

Léon: The Professional  izle

  • Jean Reno
  • Natalie Portman
  • Samy Naceri
  • Gary Oldman

Luc Besson

Fransa

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Sevginin Gücü Film Konusu

SEVGİNİN GÜCÜ: 1994 yılında çekilen  yönetmenliğini Luc Besson’nun yaptığı bir Fransız polisye – dram filmidir. 16 milyon dolara çekilen film dünyada büyük bir ilgi görmüş ve toplam 45 milyon dolar gişe hasılatı yapmıştır. Filmin başrollerini Jean Reno ,Gary Oldman ve Natile Portman paylaşmakta. Filmde, Leon adlı karakteri canlandıran Jean Reno bir tetikçidir ve New York’ta  yaşamaktadır. Sert bir mizaca sahip Leon Matihlda adında küçük bir kızla es kaza taşınca hiç alışmadığı bir duruma kendini sokar. Matihlda zamanla Leon’a sevgi beslemeye  ve  aşık olmaya başlar. Bu durum yüzünden bazı eleştirmenler filmi eleştirmiş olsa da Leon hala en iyi filmler listesinde yer alan Dünya sinemasının kült filmlerindendir. IMBD puanı 8,6’dır.

Detaylı Bilgi

İlk kez 1994 yılında Fransa’da vizyona giren film, Jean Reno’nun eşsiz eserlerinden biri… IMDB’de de oldukça güzel yorumlar alan filmin ortalama puanı ise 8,6. Dram unsurlarını yoğun olarak içeren Sevginin Gücü adlı filmi sitemizden HD ve 1080p görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

Filmi aynı zamanda Türkçe dublaj olarak sitemizde izleyebileceğiniz gibi, donmadan izleme avantajından da faydalanabileceksiniz.

Bu Filmleri Kaçırmayın

Sevginin Gücü Türkçe Dublaj İzle
DEĞERLENDİRME
Senaryo
Oyunculuk
Efektler
Kostüm
Makyaj
Önceki İçerikBaba
Sonraki İçerikGökdelen: Skyscraper

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here