1. Sıradışı Anne 2015 Filmi HD Türkçe Dublaj 1080p İzle

  Sıradışı Anne 2015 Filmi HD Türkçe Dublaj 1080p İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Sıradışı Anne Film Konusu


  Rock aşığı olan Ricki, fazlasıyla Rock’a ilgi duymaktadır ancak bu aşırı ilgisi yüzünden bazı şeyleri fark etmemektedir. Ailesi bu yüzden perişan olmuştur ve daha sonra ise Ricki, Rock konusunda kariyer olarak oldukça çok iyi yerlere doğru ilerlemiştir. Bu noktadan sonra ise Ricki, bir şekilde bazı şeyleri sorgulamaya başlar ve geçmişe baktığında ise ancak ailesini dağıttığını fark edecektir. Bu fark ettikten sonra ise Ricki, bu seferde ailesini tekrardan birleştirmek için elinden gelen her şeyi yapmaya çalışacaktır. Bunlar olurken kızı, kocası tarafından terk edilir ve bu bunu kullanarak kızına yardım eder. Bakalım filmde Ricki’nin başından tam olarak neler geçecek ve aynı zamanda ise ailesini tekrardan düzeltmeyi başarabilecek mi?
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    2015   6.7   384

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.