1. Sonsuzluk Ormanı 2015 Filmi HD Türkçe Dublaj 1080P İzle

  Sonsuzluk Ormanı 2015 Filmi HD Türkçe Dublaj 1080P İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Sonsuzluk Ormanı Film Konusu


  Geçmişi pek güzel olmayan Arthur Brennan, Fuji adı verilen Japonya’daki bir yerde bir ormana gider. Bu orman ise normal bir orman değildir ve bu ormana girenler bir daha çıkamamaktadır. Buraya genellikle intihar etmek isteyenler gelmektedir. Buraya gelmiş olan Arthur, bir süre sonra ise bu ormanda başka birisi ile karşılaşır. Karşılaştığı bu kişi yolunu kaybetmiştir ve karşılaştıktan sonra ise birlikte hareket ederler. Asıl olaylarda bir şekilde kendisini göstermeye başlar. İçinde bulundukları bu ormandan dışarı çıkmaya karar veren ikili için hayatta kalma sınavı başlamıştır. Bakalım Arthur ile gitmiş olduğu ormanda karşılaştığı bu adam ile ormandan çıkmanın bir yolunu bulabilecek mi yoksa ormanda takılıp kalacaklar mı?
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    2015   6.7   381

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.