1. Spider in the Web 2019 Filmi 1080p HD Kalitede izle

  Spider in the Web 2019 Filmi 1080p HD Kalitede izle

  720p Türkçe Dublaj

  Spider in the Web Film Konusu


  Adereth, yaşlı ancak bir ajandır. Üstleri tarafından işine son verilmek istenilir. Kısaca üstleri Adereth’nin emekli olmasını istemektedir ve buna sebep ise sahte raporlar düzenlemesidir. Öte yandan ise Adereth, üzerine atılmış olan bu suçun kendisi tarafından yapılmadığını kanıtlamak için uğraşacaktır. O yüzdende emekli olmaya hiç niyeti yoktur ve bu olayın peşine düşer. Bunun için ise elbette olması gerektiği gibi gözle görülür bir delil bulabilmesi gerekmektedir. Daha sonra ise filmde olaylar geliştikçe bazı bilgilere ulaşmaya başlar Adereth. Bakalım bu filmde Adereth’nin başından tam olarak neler geçecek ve uğraşlarının sonucunda ise suçsuz olduğunu kanıtlayabilecek mi yoksa başarısız bir şekilde emekli mi olacak?
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    2019   5.0   696

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.