Spotlight

0
161

Spotlight Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Spotlight Film Bilgileri

Spotlight

  • Mark Ruffalo
  • Michael Keaton
  • Rachel McAdams

Tom McCarthy

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Spotlight Film Konusu

Spotlight, En İyi Film oscarı başta olmak üzere katıldığı birçok törenden eli kesinlikle boş dönmeyen Spotlight izle, Amerika’da patlak veren kilise olaylarını öne çıkartan Spotlight gazetesinin gerçek mücadelesine odaklanmaktadır. Film, kiliselerde seneler boyunca var olan çocuk tacizliğini ortaya çıkarmak için büyük çabalar gösteren bir avuç gazetecinin mücadelesini anlatıyor. Micheal Keateon ve Marf Ruffalo gibi birçok önemli Hollywood yıldızını bir arada toplayan film, izlenebilirlik açısından güçlü bir yapıda. Yönetmenliğini Thomas McCarthy’nin yaptığı film gerçekten de izlenebilirliği hızlı ve başarılı bir yapıda şekil almaktadır. Bu kapsamda da sizler izlediğiniz filmin gerçekçi yanlarıyla bir hayli etkili filmin genel yapısına doğrudan odaklanmayı başarmış olacaksınız.

Detaylı Bilgi

Spotlight Türkçe dublaj izle full hd, Amerika’da patlak veren kilise olaylarını öne çıkartan Spotlight gazetesinin gerçek mücadelesine odaklanmaktadır.

Yönetmenliğini Thomas McCarthy’nin yaptığı film gerçekten de izlenebilirliği hızlı ve başarılı bir yapıda şekil almaktadır.

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here