1. Şrek 4: Sonsuza Dek Mutlu 1080p HD Full İzle

  Şrek 4: Sonsuza Dek Mutlu 1080p HD Full İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Şrek 4 Film Konusu


  Şrek 4 Seri tam gaz devam ederken bu kez olaylar zincirinde beklenmedik olaylar yaşanır. Yaşam düzeninden sıkılan ve oldukça can sıkıcı hal alan durumu terk etmek isteyen Şrek 4 filminde birbirinden farklı haller bir aradadır. Kötü bir yapıya bürünmek ve klasik hale gelen yaşantısından uzaklaşıp farklı hayatlar için adım atmaya karar verir. Kötülüklerle dolu olan Rumpelstiltskin ile imzalaması gereken bir anlaşma imzalar. Bu anlaşmada bir gün vermesi hayatının en zor haline bürünmesine sebep olur. Rumpelstiltskin yeni dünyada kraldır ve etrafında cadılar vardır. Ayrıca biricik aşkı Fiona Şreki tanımamaktadır. Kendini tekrardan kanıtlaması gerekirken kendi türünden çok sayıda yeşil dev bulunmaktadır. Birlikte varoluş mücadelesi vermelerine şahit olup onlarla birlikte mücadeleye girişir. Bu uğurda ki olaylar zinciri sizi fazlası ile etkileyecek türden ve yapıdandır.

  Filmi izleyenler bu filmleri de severek Şrek 1 - şrek 2 - şrek 3 - Şrek 5 izlediler.
  6.5
  ( Toplamda 11 oy verildi. )

    2010   7.7   4.204

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Petek Bozkurt 13 Haziran 2020 23:01:56

  Shrek çok aksi ve sınırlı film güzel ama shreki sevmiyorum

Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.