1. Stajyer 2015 Filmi HD 1080P Türkçe Dublaj İzle

  Stajyer 2015 Filmi HD 1080P Türkçe Dublaj İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Stajyer Film Konusu


  Oldukça fazlasıyla başarılı olmuş olan bir şirketin sahibi olan Jules Ostin, genç bir şirket sahibidir. Daha sonra ise bir stajyer programı çıkartır ve bu çıkartmış olduğu stajyer programı ise oldukça farklı bir tarzdadır. Jules’e bu fikri veren ise bir çalışanıdır ve stajyer olarak alması gereken kişi ise yaşlı biri olacaktır. Bu olaylar üzerine ise 70 yaşına gelmiş olan Ben Whittaker, stajyer olarak işe başlamıştır. İşe başladıktan sonra ise şirketin ortalama olarak başarısını oldukça çok güçlü bir şekilde yükseltmiştir. Bununla birlikte ise diğer çalışanlar ile arasında büyük bağlar oluşmaya başlayarak çok güçlü ilişkiler kurmaya başlar. Bakalım 70 yaşındaki bu stajyerin başından tam olarak neler geçecek?
  6.5
  ( Toplamda 5 oy verildi. )

    2015   8.0   1.272

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.