1. Storm Boy 2019 HD FULL 1080P Türkçe Dublaj İzle

  Storm Boy 2019 HD FULL 1080P Türkçe Dublaj İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Storm Boy Film Konusu


  Storm Boy, Ailecek izlenebilecek filmler sıralasın da rahatlıkla yer edinebilecek türde olması her açıdan beğeni toplamayı bilmiştir. Avustralya masalları içerisinde yer edinen ve her yönü ile güzellikleri anlatan film keyifle izlenecek türden. Storm Boy filminde yetim olan bir pelikanın kurtuluşunu anlatan filmde hayvan sevgisi ile ilgili harika etkiler ortaya çıkıyor. Yaşanan olaylar sizi derinden etkileyecek düzeydedir. Dostluktan, insanlıktan ve yaşama dair birçok şeyi bulacağınız film keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayacaktır. Görselliğin de üst düzey olduğu filmde başarılı senaryo ve harika oyunculuk efsaneleri ortaya çıkarmıştır. Dede ve torunun bir arada ki diyalogları ile paylaştıkları güzel zaman her yönü ile örnek oluşturacak niteliğe sahiptir. Her dakikasında farklı esintileri bulabilmenize de katkı sağlayan yönler yer edinmektedir.Ailecek izlenebilecek filmler sıralasın da rahatlıkla yer edinebilecek türde olması her açıdan beğeni toplamayı bilmiştir.

  Michael Kingley başarılı bir iş adamıdır ama hayatını olumsuz yönde etkiyelen geçmişinden açıklayamayacağı görüntüler görmeye başlar.
  6.5
  ( Toplamda 10 oy verildi. )

    2019   6.9   5.024

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Patik 15 Temmuz 2020 17:58:06

  Aile ile izlenebilecek çok güzel bir film

Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.