Storm Boy

0
149

Storm Boy Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Storm Boy Film Bilgileri

Storm Boy

  • Finn Little
  • Jai Courtney
  • Geoffrey Rush

Shawn Seet

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Storm Boy Film Konusu

Storm Boy, Ailecek izlenebilecek filmler sıralasın da rahatlıkla yer edinebilecek türde olması her açıdan beğeni toplamayı bilmiştir. Avustralya masalları içerisinde yer edinen ve her yönü ile güzellikleri anlatan film keyifle izlenecek türden. Storm Boy filminde yetim olan bir pelikanın kurtuluşunu anlatan filmde hayvan sevgisi ile ilgili harika etkiler ortaya çıkıyor. Yaşanan olaylar sizi derinden etkileyecek düzeydedir. Dostluktan, insanlıktan ve yaşama dair birçok şeyi bulacağınız film keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayacaktır. Görselliğin de üst düzey olduğu filmde başarılı senaryo ve harika oyunculuk efsaneleri ortaya çıkarmıştır. Dede ve torunun bir arada ki diyalogları ile paylaştıkları güzel zaman her yönü ile örnek oluşturacak niteliğe sahiptir. Her dakikasında farklı esintileri bulabilmenize de katkı sağlayan yönler yer edinmektedir.

Detaylı Bilgi

Storm Boy izle Türkçe dublaj, Ailecek izlenebilecek filmler sıralasın da rahatlıkla yer edinebilecek türde olması her açıdan beğeni toplamayı bilmiştir.

Michael Kingley başarılı bir iş adamıdır ama hayatını olumsuz yönde etkiyelen geçmişinden açıklayamayacağı görüntüler görmeye başlar.

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here