1. Submission 2019 Türkçe Dublaj İzle

  Submission 2019 Türkçe Dublaj İzle

  720p Türkçe Dublaj

  Submission Film Konusu


  Submission, Erotik filmlerin meraklıları çok olsa da işin içine gerilim girince olaylar oldukça farklı hallere yöneliyor. Submission filmi de gerilimin üst seviye de olduğu filmlerden bir tanesidir. Film içeriğinde dikkat çeken yönleri bir araya getiren yapının senaryosu da oldukça iyi. Filmin konusu ve beklenmedik olaylara giden yönleri ortaya koymaktadır. Erotizmin içinde bir anda meydana gelen cinayet ve bu işlerle uğraşan insanların da gerilimin içinde bulması kendilerini zor hallere büründürmektedir. 2019 yapımı filmin izleyici potansiyeli açısından da çekiciliğin farklılığını gösteriyor. Filmde birbirine aşık olan iki kişinin gerilim dolu anlarına şahit olacağınız haller sizi de etkileyecektir. Yetişkinlere yönelik filmler kategorisinde yer almasından dolayı izleme potansiyelinde değişkenlik söz konusudur.

  Detaylı Bilgi


  Submission izle 2019, Erotik filmlerin meraklıları çok olsa da işin içine gerilim girince olaylar oldukça farklı hallere yöneliyor. Işid soruşturmasından sonra 2 tane asker evine döner bir tanesi hayat mücadelesi verir diğeri ise daha önce yaptığı dövüş sanatlarına geri döner.
  7.0
  ( Toplamda 6 oy verildi. )

    2019   6.5   9.755

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real film izle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj ve 1080P Full HD olarak izleyebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak hizmet vermekteyiz.