1. Submission

  Submission

  720p Türkçe Dublaj

  Submission Türkçe Dublaj İzle

  Submission Film Konusu

  Submission, Erotik filmlerin meraklıları çok olsa da işin içine gerilim girince olaylar oldukça farklı hallere yöneliyor. Submission filmi de gerilimin üst seviye de olduğu filmlerden bir tanesidir. Film içeriğinde dikkat çeken yönleri bir araya getiren yapının senaryosu da oldukça iyi. Filmin konusu ve beklenmedik olaylara giden yönleri ortaya koymaktadır. Erotizmin içinde bir anda meydana gelen cinayet ve bu işlerle uğraşan insanların da gerilimin içinde bulması kendilerini zor hallere büründürmektedir. 2019 yapımı filmin izleyici potansiyeli açısından da çekiciliğin farklılığını gösteriyor. Filmde birbirine aşık olan iki kişinin gerilim dolu anlarına şahit olacağınız haller sizi de etkileyecektir. Yetişkinlere yönelik filmler kategorisinde yer almasından dolayı izleme potansiyelinde değişkenlik söz konusudur.

  Detaylı Bilgi

  Submission izle Türkçe dublaj izle 2019, Erotik filmlerin meraklıları çok olsa da işin içine gerilim girince olaylar oldukça farklı hallere yöneliyor.

  Işid soruşturmasından sonra 2 tane asker evine döner bir tanesi hayat mücadelesi verir diğeri ise daha önce yaptığı dövüş sanatlarına geri döner.

  Creed 2 - Dangal
  Submission 9.7 / 10 2 kullanıcı oyu.
  9.7
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    2019   6.5   4.044

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Real Film İzle ile en kaliteli filmleri Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Full olarak ve kesintisiz olarak verilen filmleri HD ve 1080p kalitesinde bulabilirsiniz.