Submission

0
406

Submission Film Bilgileri

Submission

  • Scott Pryor
  • Darrin Dewitt Henson
  • Kevin Sizemore

J.M. Berrios

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Submission Film Konusu

Submission, Erotik filmlerin meraklıları çok olsa da işin içine gerilim girince olaylar oldukça farklı hallere yöneliyor. Submission filmi de gerilimin üst seviye de olduğu filmlerden bir tanesidir. Film içeriğinde dikkat çeken yönleri bir araya getiren yapının senaryosu da oldukça iyi. Filmin konusu ve beklenmedik olaylara giden yönleri ortaya koymaktadır. Erotizmin içinde bir anda meydana gelen cinayet ve bu işlerle uğraşan insanların da gerilimin içinde bulması kendilerini zor hallere büründürmektedir. 2019 yapımı filmin izleyici potansiyeli açısından da çekiciliğin farklılığını gösteriyor. Filmde birbirine aşık olan iki kişinin gerilim dolu anlarına şahit olacağınız haller sizi de etkileyecektir. Yetişkinlere yönelik filmler kategorisinde yer almasından dolayı izleme potansiyelinde değişkenlik söz konusudur.

Detaylı Bilgi

Submission izle Türkçe dublaj izle 2019, Erotik filmlerin meraklıları çok olsa da işin içine gerilim girince olaylar oldukça farklı hallere yöneliyor.

Işid soruşturmasından sonra 2 tane asker evine döner bir tanesi hayat mücadelesi verir diğeri ise daha önce yaptığı dövüş sanatlarına geri döner.

Bu Filmleri Kaçırmayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here