Suç Unsuru

2019 yerli film türü olarak ekranlarınıza getireceğimiz Suç Unsuru yerli filmi full izle tek parça olarak gelecek ve filmde biyografi ve komedi olarak işlenmiş konusu ile oldukça ilgi çeken bir yapım olmuştur.

0
290

Suç Unsuru Yerli Filmi Full İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Suç Unsuru Film Bilgileri

Suç Unsuru izle

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Suç Unsuru Film Konusu

Celal ve Buğra aynı evde yaşayan iki sıkı dosttur. Fakat bir gece Komiser Baranla ekibi tarafından baskına uğrarlar. Bu baskın sonrasında ise şüpheli oldukları bir soruşturmada yer aldıklarını anlarlar. Olaylar ile ilgili ne yapacaklarını şaşıran iki sıkı dost komiser tarafından sorguya alınır. Evin tamamı en ince ayrıntısına kadar aranarak suç unsuru bulunmaya çalışılır. Celal çok konuşkan bir insan olduğu için komiser Baran’ı iyice bunaltmıştır. Buğra ise çok az konuşan yapıya sahip olması onun şüpheli hale getirir. Baskın yapılan ev ile ilgili ilginçliklere şahit olan komiser komşuları da sorgular. Aparman yöneticisi olan Arslan Bey’de bu durum karşısında şaşkındır. Suç ile ilgili detaylar ve yeni kişilerin eklenmesi ile diyaloglar farklı hallere doğru ilerler.

Detaylı Bilgi

Yerli biyografi ve komedi film türü olarak çok yakında ekranlarda yer alacak olan Suç Unsuru yerli filmi izle tek parça film izleme ile hd 1080p kalitede sitemizde yer alacaktır.

Suç Unsuru izle izle

Suç Unsuru izle Yerli filmini sitemiz yerli film kategorisinde donmadan full hd online olarak kesintisiz bir şekilde ve ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. film hakkında görüş ve önerilerinizi belirterek diğer ziyaretçilerimizin film hakkında bilgi sahibi olmalarına ve sitemize destek olabilirsiniz.

Bu Filmleri Kaçırmayın

Suç Unsuru Yerli filmi full izle

Suç Unsuru izle

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here