Süper Ayı

2019 yılının en iyi animasyon filmlerinden biri olarak gösterilen Süper Ayı türkçe dublaj izle filmi online film izlemenin yanında 1080p HD full olarak kesintisiz ve donmadan hızlıca izleme keyfine varın. Film hakkındaki görüşleriniz önemsiyoruz bu sebeple film hakkındaki yorum ve eleştirilerini lütfen belirtmeyi unutmayınız.

0
118

Süper Ayı Türkçe Dublaj İzle

Kendini Şanslı Hissediyor musun?

Rastgele Bir Filme Git

Süper Ayı Film Bilgileri

Super Bear izle

  • Jeff Dunham
  • Marcus Shor
  • Morena Cleese

Wang Qi

  • Ding Wei

Amerika Birleşik Devletleri

Filmimizce Türkçe dublaj mevcuttur.

Filmimiz videoda full olarak verilmiştir.

Filmimizi HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Altyazı mevcut değildir.

Süper Ayı Film Konusu

2019 yılı animasyon film türü olarak izleyiciler ile geçtiğimiz günlerde buluşan yabancı sinema kuşağı Süper ayı türkçe dublaj full izle filmini sizlerin beğenisine sunmaktayız. Konu olarak incelenen filmde Oğlu Zack ile vahşi doğada huzurlu ve mutlu bir hayat süren baba ayı Dash oldukça memnundur. Beraber güzel günler geçirirken bir gün ormanda avcıların ağına yakalanırlar. Baba Dash bu tuzakta şans eseri kurtulurken oğlu Zack avcılar tarafından alınır. Avcılar şehre götürdükleri yavru ayıyı satarlar. Yavru ayı Zack nasıl bir dünya da olduğunu bilmeden olacakları bekler. Süper Ayı Dash oğlunu kurtarmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Oğlunu kurtarmak için şehre kadar giden Dash sonunda ölüm dahi olsa oğlunu evine getirmekte kararlıdır. Hiç bilmediği dünya da ajan köpek Hamilton ile maceraya atılır. Oğlunu kurtarmanın yollarını arayan ikili bu macera da hedeflerine ulaşacak mı? Her şey filmin içinde sizleri bekliyor olacak.

Wang Qi yönetmenliğini yaptığı çizgi animasyon filmi Süper ayı ingilizce adıyla sinemalarda Super Bear izle olarak yer almıştır. Daha fazla bilgi için film hakkında sitemizde incelemeler yapabilirsiniz.

Son olarak sizlere süper ayı türkçe dublaj film izle filmini Full, Online, Hd ve 1080p kalite seçeneği ile tek parça olarak donmadan izleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Yavrusunu kurtarmaya çalışan Süper ayı filmde köpek ile iş birliği yaparak birbirinden soluksuz bir maceraya uzanacak. Yönetmen Wang Qi’in imzasının yer aldığı Süper ayı Türkçe Dublaj Online izle filmi 2019 yılı animasyon film türü olarak sizlerle buluşturuyoruz.

Süper Ayı izle

Süper ayı Online Full izle filmini Sitemizden kesintisiz ve hızlıca izleyebilirsiniz. Türkçe dublaj izle ve farklı part seçenekleri ile kesintisiz film izleme şansı sizinle olacak.

Bu Filmleri Kaçırmayın

Süper Ayı Türkçe Dublaj izle

super ayi izle

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here